Haber

Aktif Futbol Hakemleri Derneği Başkanı Abdurrahman Arıcı: Fenerbahçe’ye karşı yapılan bunca yanlışın üst üste gelmesi soru işaretleri oluşturuyor

Türkiye Aktif Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Abdurrahman Arıcı, Önder TV’nin Telegol programında hakemler hakkında çarpıcı sözler kullandı.

“BAZI HAKİMLER ORGANİZE OLABİLİR”

Abdurrahman Arıcı yaptığı açıklamada, “Bazı hakemler organize olmuş olabilir. Bunca hata üst üste aynı takım için olduğu için soru işaretleri var. İstanbulspor maçında hatalar oldu. Penaltı ve gol olmadı. gol pozisyonu kaleci oyuncunun üstüne gidiyor faul varsa kaleci yapıyor ama gol iptal oluyor bu bir organizasyonun kararı mı derseniz bir şey diyemem bu işler üst üste olunca bitti, insanlar düşünüyor.” terimleri kullandı.

Fenerbahçe’ye karşı bu kadar çok hatanın üst üste gelmesi soru işaretleri yaratıyor” layout=”intrinsic” width=”640″ height=”344″>

“NE OLDUĞUNU GÖRÜYOR MUSUNUZ?”

Bu açıklamalar üzerine açıklama yapan Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, “Abdurrahman Arıcı’nın sözleri, bugüne kadar söylediklerimizin resmi duyurusudur! Biliyoruz, farkındayız ama asıl sorumlular ve muhataplar bu konuda ne yaptı? Türkiye Futbol Federasyonu MHK ne yapacak, ne oldu görüyorsunuz değil mi?” söz konusu.

lapseki-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu