İş

Başarılı iş kadını sırrını açıkladı

Tasarım dünyasının merkezleri sayılan Paris ve Londra’daki butik otel tasarımları dünya çapında ses getiren Nur Demirağ, başarısının sırrını şöyle anlattı: “Tasarım yaparken dünyadan soyutlanıp, dünyaya odaklanıyorum. ne yaptığım.”

Madencilik, turizm ve ihracat sektörlerinde faaliyet gösterirken antika ve ahşap tutkusunun peşinden giden Nur Demirağ, kurucusu olduğu Firuze Dekor markasıyla ilham verici bir başarı öyküsü yazmaya devam ediyor. Bandırma’da kadınlara yönelik yaptığı girişimlerle birçok kadına da umut olan başarılı iş kadını, İngiltere ve Fransa’da butik otellere imza attığı tasarımlarla kısa sürede büyük bir ün kazandı.

“Tasarım yaparken dünyadan soyutlanıyorum”

Firuze Dekor’un kurucusu Işık Demirağ, Moon Life Dergisi’nin düzenlediği Aris Moon Life Best of the Year Ödül Töreni’nde En İyi Dekor Tasarım Markası seçilerek, International Success and Career’de Yılın En İyi Dekoratörü ödülüne layık görüldü. Ödüller. şöyle açıkladı:

“Yaptığın işe ruhunu katarsan başarısız olman imkansız. Tasarım yaparken dünyadan uzak duruyorum ve tamamen yaptığım işe odaklanıyorum. Bunu büyük bir zevkle yapıyorum.”

“Kadınların teşvike ihtiyacı var”

Bandırma’da kadınlar için imza attığı projelere değinen Nur Demirağ, yeni hedefinin Türk kadınının başarısını dünyaya yaymak olduğunu belirterek, “Ülkemizde alanlarında çok başarılı kadınlarımız var. Onları teşvik etmek ve teşvik etmek istiyorum. başarılarıyla daha çok kadınımızın adını dünyaya duyurmasına katkı sağlamak… Bandırma’da adeta “Biz bunun provasını yaptık ve çok güzel sonuçlar elde ettik. Amacım bunu tüm Türkiye’ye yayarak daha çok insanın hayatına dokunmak. Başarımın insanlara umut olması beni motive ediyor. Sosyal sorumluluk olarak gördüğüm bu konuda çalışmalarımın yanında çalışmalarımı sürdüreceğim.” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu