Teknoloji

Gmail yakında herkes için değişiyor; dönüş yolunu tıkamak

Görünüşe göre Google, uzun zamandır beklenen Gmail yenilemesini çok yakında herkesin hizmetine sunmak üzere. Bu değişiklikle, Gmail hesabınız da yakında biraz farklı görünebilir.

Gmail, kullanıcılara daha eksiksiz bir Google Workspace deneyimi sağlamak için güncellenecektir. artık sadece e-posta hizmetlerini değil, aynı zamanda manzaralı konferans ve sohbet seçeneklerini de tek çatı altında buluşturuyor..

Kullanıcıların, yenilenen Gmail’i etkinleştirmek için rastgele bir şey yapması gerekmeyecek; Google, kademeli olarak tüm kullanıcıları bu yeni tasarıma geçirecek.

Google Workspace güncelleme gönderisinde şirket, yeni görünümün ” Orijinal kullanıcı arayüzüne geri dönme seçeneği olmadan Gmail için standart deneyim haline gelecek. ” diyor. Yani beğenmeseniz bile yeni görünümden geri dönme şansınız olmayacak.

Aslında, Kasım 2022’de birden çok Gmail kullanıcısı yeni görünümü denemeye başladı. Ancak, istedikleri zaman “orijinal görünüme” geri dönme seçeneğine sahiplerdi.

Kullanıcıların yeni tasarıma geçişi ile birlikte geri dönüş mümkün olmayacaktır. Ancak Google, kullanıcıların Gmail temasını, gelen kutusu türünü ve daha fazlasını hızlı ayarlar menüsünden değiştirebileceğini belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu