Haber

Otokar Atlas kamyonlarda kaçırılmayacak kampanya: 500.000 TL, 12 ay vade, %1,43 faiz fırsatı

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, kamyon segmentine yeni bir soluk getiren Atlas ile müşterilerine cazip ve avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak özel kampanya kapsamında Otokar müşterileri, 500 bin TL’lik Atlas kamyon alımlarında 12 ay vade ve yüzde 1,43 kredi faizinden yararlanabilecek. Üstelik Atlas kamyonlar ilk 4 yıl sınırsız kilometre garantisi veriyor ve ilk 4 bakım hizmeti ücretsiz sunuluyor.

Türkiye’nin lider otomotiv üreticisi Otokar, geniş ürün yelpazesi ve özel satış kampanyalarıyla her zaman kullanıcılarının yanındadır. Hafif kamyon pazarında 8,5 tonluk ve 12 tonluk Atlas kamyonlarla faaliyet gösteren Otokar, yılın son günleri yaklaşırken kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor. Otokar’ın başlattığı kampanya kapsamında kullanıcılar, Atlas kamyon modellerini 31 Aralık 2023 tarihine kadar 500 bin TL kredi vadesi, 12 ay vade ve %1,43 kredi faiz oranı avantajıyla satın alabilecek. Ayrıca Otokar, ücretsiz bakım hizmeti de sunuyor. Atlas ürün gamındaki kamyonlarına ilk 4 bakımı dahil 4 yıl sınırsız kilometre garantisi sunuyor.

 

OTOKAR ATLAS TİCARETİN KONFORUNU ARTIRIYOR

Ticaretin güçlü kahramanı Otokar Atlas kamyon ailesinin 8,5 ve 12 tonluk üyeleri, en ağır yükleri en sağlam yol zeminlerinde rahatlıkla taşımak için geliştirildi. Güçlü ve keskin hatlı kabiniyle öne çıkan Otokar Atlas, düşük işletme maliyetleri ve uygun yedek modül maliyetleriyle kullanıcılarına her zaman katkı sağlıyor. Araç, EP (Ekonomi-Performans) butonu ile tüm yol şartlarına ve yüklere uygun sürüş modunda tek tuşla yönetilebiliyor. Otokar Atlas, standart olarak sunulan ACC (Adaptif Hız Sabitleme Sistemi), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü gibi özellikleriyle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiriyor; Ayrıca tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de içerir.

 

OTOKAR HAKKINDA

Otokar, kendi teknolojisi, tasarımı ve uygulamalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır. Koç Topluluğu’nun iştiraki Otokar, ticari araçlarda otobüs ve hafif kamyon üretiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kizilirmak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu